Mehmet GÖKDOĞAN

Hakkında

Mehmet Gökdoğan
1984, Isparta doğumlu olyp ilköğretim ve liseyi Isparta’da tamamlamıştır. Dumlupınar Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Süleyman Demirel Üniversitesi’de Türk Dili ve Edebiyatı alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisansı, Pamukkale Üniversitesi Türk Halk Bilimi Tezli Yüksek Lisansı tamamlamıştır. Uşak Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim dalı Türk Halk Bilimi alanında Doktora yapmaktadır. Evli ve bir çocuk sahibi olup iyi derecede İngilizce bilmektedir. Masal&Hikaye anlatıcılığı ve Yabancılara Türkçe Öğretimi alanında uzmanlaşmıştır.

Sude Selvi DEMİR

Hakkında

Sude Selvi DEMİR – Kilis
11.11.2000
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi/Fen – Edebiyat Fakültesi/Coğrafya Bölümü-4 / Anadolu Üniversitesi CBS-2

Gökçe TUNÇ

Hakkında

Gökçe Tunç, Gaziantep ilinde 02.05.2002 doğmuştur.
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi coğrafya bölümü-4. sınıf / İstanbul üniversitesi TDS-2. sınıf öğrencisidir.

Recep KAÇDİ

Hakkında

Recep KAÇDİ 26 Nisan 1986 Erzurum doğumludur. Lisansı 2015 yılında Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Paşa Eğitim Fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliğinde tamamlamıştır. Yüksek lisansı Gaziantep Üniversitesi Eğitim Bilimleri ABD Eğitim Programı ve Öğretimi Bilim Dalında tamamlamıştır. 2016’da göreve öğretmen olarak başlamış olup 2020 yılından bu yana Gaziantep ilinde ortaokul kademesinde okul yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

Sümeyye KOÇ

Hakkında

Sümeyye KOÇ 15 Kasım 1994 Sivas doğumludur. Lisansı 2016 yılında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünde tamamlamıştır. Yüksek lisansı Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Eğitim Bilimleri ABD Eğitim Programı ve Öğretimi Bilim Dalında tamamlamıştır. 2017’da göreve öğretmen olarak başlamış olup 2022 yılından bu yana Gaziantep ilinde anaokul kademesinde okul yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

Gökçe BAYSAK

Hakkında

Fırat Üniversitesi – Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları bölümü mezunu
Fırat Üniversitesi – Sosyal Bilimler Enstitüsü- Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları bölümü Yüksek lisans (Tez aşamasında)

Cibek TÖRÖBEKOVA

Hakkında

Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi,
Edebiyat fakültesi,
Türkoloji bölümü 4.sınıf öğrencisiyim.
22.08.2001 doğumluyum.
Kırgızistan’ın Narın bölgesinde doğdum, okuldan dolayı başkentimiz Bişkek’te yaşıyorum.
Kitap okumayı, araştırmayı, yurtdışında tarihi yerleri , müzeleri gezmeyi severim.